Rasta įrašų: 12
UNO nuotykių parkas (buvęs LABAS nuotykių parkas)
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas „UNO nuotykių parkas“ įsikūrė Vilniuje, Antakalnyje, šalia Neries ir Valakampių tilto esančiame vaizdingame Spalvotųjų šaltinių parke. Didžiausias Rytų ir Centrinėje Lietuvoje nuotykių parkas dirba kiekvieną dieną, bet kokiu oru.

"Ąžuolynės" pramogų parkas
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Ąžuolynės nuotykių parkas - vienas sparčiausiai besiplečiančių pramogų parkų Lietuvoje, šiuo metu veikia 7 trasos ir daug nusileidimų lynais virš ežerėlio ir sausumoje, iš kurių vienas yra net 350 m. vientisas nusileidimas 15 m.

Belmonto nuotykių parkas
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Belmonto nuotykių parkas - tai nauja pramogų galimybė Vilniečiams ir sostinės svečiams. Įrengtas unikalioje vietoje, Pavilnių regioniniame parke.

Dainuvos nuotykių parkas
Utenos apskritis, Anykščių rajonas „Dainuvos Nuotykių Slėnis“, įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, prie Šventosios upės, šalia Dainuvos slėnio, kviečia į aktyvaus laisvalaikio praleidimo parką.Atrakcijų dalyviai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs velniškai malonių įspūdžių ir aštrių pojūčių.

Lūšies kelias
Klaipėdos apskritis, Palanga „Lūšies kelias“ išskirtinis ir vienas didžiausių Nuotykių parkų Lietuvoje, kuris yra įsikūręs nuostabioje HBH pramogų šalyje.

Nuotykių parkas "Lokės pėda"
Kauno apskritis, Jonavos rajonas Jaukiame Lokio upelio slėnyje aktyvaus poilsio ir gamtos bičiuliams įrengtas pirmsis Lietuvoje nuotykių parkas.

Nuotykių parkas TARZANIJA
Alytaus apskritis, Alytaus rajonas TARZANIJA yra didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, parkas yra įskūręs net 13 hektarų plote vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone, netoli Radžiūnų piliakalnio (nuo Alytaus 2 km. pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu - 7 km.

ONE nuotykių parkas
Alytaus apskritis, Druskininkų savivaldybė Vaizdingame Dzūkijos krašte – Druskininkuose, ant Nemuno upės kranto, įsikūręs „ONE nuotykių parkas“ kviečia visus, neabejingus aktyviam poilsiui ir turiningam laisvalaikiui gamtoje.

Pagonijos pramogų parkas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Apsilankyk Pagonijos pramogų parke! 10 metrų aukštyje įrengti įvairūs virviniai elementai ir kliūtys: lipimas didžiulėmis kopėčiomis, tinklu, beždžionių tiltai, supynės, bačkos, laisvas skrydis 130 metrų ilgio su efektingu stabdymu ir kt.

Poilsio ir pramogų parkas TonyResort
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas TonyResort yra nuotykių parkas ir aktyvaus poilsio parkas kartu, kuriame visi lankytojai gali aktyviai ir turiningai praleisti laisvalaikį, pasigrožėti nuostabia gamta – puikiai sutvarkytu pušynu ir Gilušio ežeru, nedidelėmis kalvomis ir tikra lietuviška pelke. TonyResort yra naujasis Anupriškių parko pavadinimas, siejamas su naujuoju savininku Antanu Guoga (pasaulyje žinomu “Tony G.

Rasta pramogų: 12
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija