Rasta įrašų: 26
Keturračiai sodyboje UNTUPIAI
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Ieškantiems aktyvaus poilsio ir adrenalino, siūlome pasivažinėti su keturračiais motocilkais įdomioje ir nenuspėjamoje trasoje. Yra 2 keturračiai.

"GELMEDA" Keturračių motociklų ir trasų nuoma
Vilniaus apskritis, Elektrėnų savivaldybė Keturračiai motociklai - tai puiki transporto priemonė laisvalaikio praleidimui, bei sportui.

"Gokartas"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Pravesime įvairias varžybas bei renginius kartingais pagal jūsų poreikius. Galime suorganizuoti pasivažinėjimą kartingais jūsų teritorijoje ar kitoje pageidaujamoje vietoje.

"Miško slėnis"
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Atsibodo ilgi ir niūrūs vakarai ar savaitgaliai, švenčiate gimtadienį ar su bendradarbiais rengiate vakarėlį, o gal poilsiaujate kaimo sodyboje ar leidžiate savaitgalį gamtoje?

"Molėtų aeroklubas"
Utenos apskritis, Molėtų rajonas Instruktuoja ir važiuojančius prižiūri profesionalus instruktorius, todėl renginio ir, visų pirma, dalyvių saugumas garantuojamas.

"Rotena"
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Čia Jūs pajusite greitį, adrenaliną ir daug kitų nepakartojamų pojūčių, susijusiu su ekstramaliu kartingo vairavimu.

"Vilko kartodromas"
Kauno apskritis, Kauno rajonas Modernūs kartingai, trasoje integruota laiko matavimo sistema, tikrai suteiks Jums gerų emociju ir žiemą, ir vasarą.

AM Sport-KSC
Kauno apskritis, Kauno rajonas ..

Anykščių kartodromas
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Kartingų nuoma Anykščių kartodrome;Bocart'ų nuoma šalia Anykščių kartodromo esančioje off-road trasoje;Kartingo sporto varžybų organizavimas, naudojant laiko matavimo įrangą;Renginių organizavimas;Galingiausi pramoginiai kartingai Lietuvoje.

Bačiūnų kartodromas
Šiaulių apskritis, Šiaulių rajonas Įvairioms progoms (kolektyvų šventės, gimtadieniai..

Rasta pramogų: 26
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija