Rasta įrašų: 6
Europos centro golfo klubas
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Europos centro golfo klubą, esantį Molėtų plento 26 kilometre, nuo 2005 metų birželio mėn. valdo didžiausias Baltijos šalyse privataus kapitalo investicinis fondas „Askembla Growth Fund KB" (Švedija).

Golfo klubas "Amber Golf Club"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Šis žaidimas prieinamas ne tik stiprios lyties atstovams, bet ir moterims, ir netgi vaikams. Nuolat atsirandant naujiems šio žaidimo mėgėjams, golfas tampa vis populiaresnis.

Golfo klubas "National Golf Resort"
Klaipėdos apskritis, Kretingos rajonas National Golf Resort yra šiuo metu vystomas golfo kurorto projektas Vakarų Lietuvoje. Įsikūręs itin geografiškai palankioje vietoje - vos 12 km nuo Klaipėdos miesto centro ir vos 2o minučių kelio nuo Palangos oro uosto, kurortas pradės veiklą 2009 metais.

Kauno golfo klubas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Vytautas Motiejūnas - golfo klubo Lietuvoje sumanytojas ir įkūrėjas, pirmasis Lietuvos golfo federacijos ir golfo klubo "Elnias" prezidentas. V.

Nemokamas golfo pradžiamokslis vaikams
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Visus 7-14 metų vaikus The V Golf Club kviečia į nemokamą golfo pradžiamokslį! Profesionalūs golfo treneriai supažindins su golfo žaidimu ir mokys techninių subtilybių, o įgytas žinias vaikai galės pritaikyti mini turnyruose “Bridgewater” aikštyne, kur žaidimas neabejotinai sukels daug azarto ir džiaugsmo.

Sostinių golfo klubas
Vilniaus apskritis, Elektrėnų savivaldybė Aikštynas yra įkurtas kalvotoje 145 ha teritorijoje, kurioje yra keturi natūralūs ežerėliai ir keletas dirbtinių. Apie 70 % sklypo įeina į Pipiriškių geomorfologinį draustinį, valstybės saugomą teritoriją, kurioje siekiama išsaugoti ir pabrėžti rytų Lietuvos reljefo formas.

Rasta pramogų: 6
rodoma nuo 1 iki 6

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija