Rasta įrašų: 12
"Dažasvydžio centras"
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas "Dažasvydžio centras" įsikūrė 2006 metais. Pradėję nuo kelių markerių ir vienos pramoginės aikštelės, šiuo metu esame vienas iš didžiausių dažasvydžio klubų ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje.

"Trys drakonai" dažasvydis
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Dažasvydis – aktyvus, pilnas netikėtumų, įtampos ir emocijų žaidimas, kurio metu žaidėjai priversti daug judėti, slėptis, taikliai ir greitai šaudyti, reaguoti į besikeičiančias situacijas, o svarbiausia - stengtis nukauti savo priešą.

Dažasvydžio klubas
Kauno apskritis, Kėdainių rajonas Realių ginklų kopijos, kariniai veiksmai ir aktyvus laisvalaikis unikaliame mūšio lauke - Kauno Antrajame forte.

Dažasvydžio klubas "Partizanas"
Telšių apskritis, Mažeikių rajonas Pavieniams asmenims: tai puiki galimybė sportiškai praleisti laisvalaikį gamtoje, su draugais, šeimos nariais ar kolegomis.

Dažasvydžio klubas "Pramogų sala"
Kauno apskritis, Kauno rajonas Čia galėsite mėgautis kaimo ramybe miško apsuptyje. Mažiesiems įrengtos supynės, daug vietos lauko žaidimams.

Dažasvydžio klubas "Triada"
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Dažasvydžio klubas "Triada" siūlo pramogas ir turnyrus įmonėms, bernvakarius, mergvakarius, vaikų gimtadienius.

Dažasvydžio klubas Šaudom
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Pagrindinis mūsų pliusas yra tas, kad teikdami paslaugas mes ne tik atsižvelgiame į visus užsakovo pageidavimus, bet visais įmanomais būdais stengiamės užmegzti kuo šiltesnį kontaktą su klientu, išklausyti, perprasti kiekvieno konkretaus renginio pobūdį ir pagal tai teikti pačias profesionaliausias paslaugas.

Dažasvydžio Klubas X fortas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Dažasvydžio klubas „X-Fortas“ kviečia įmones, klubus ir dideles grupes įsimintinai praleisti savo laisvalaikį žaidžiant dažasvydį Kaune.

Karo Zona - Taktinis Dažasvydis
Šiaulių apskritis, Radviliškio rajonas Pramoginis Dažasvydis šventėms, gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams ar klasės - grupės išvykoms gamtoje.

Klaipėdos Dažasvydžio Klubas "Brigada"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas "Klaipėdos dažasvydžio klubas”- tai Klaipėdos krašto dažasvydžio entuziastai ir mėgėjai.

Rasta pramogų: 12
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija