Rasta įrašų: 34
"Banginis" - kaitai - jėgos aitvarai, gatvės serfingas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Jėgos aitvarai, arba tiesiog kaitai ( angl: kite) sparčiai visame pasaulyje populiarėjanti ekstremali sporto šaka.

Buriavimo pramogos Trakuose
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Siūlau Jums nuostabų šansą išbandyti su niekuo nesulyginamą malonumą, patirti nepakartojamų įspūdžių, padovanoti nuostabų poilsį savo draugams, artimiesiems, kolegoms, romantiškai praleisti vakarą su mylimu žmogum leidžiantis saulei ar patirti naktinį nuotykį.

Išbandykite vandens paspirtuką!
Utenos apskritis, Molėtų rajonas Tik pas mus, Jūs galėsite išbandyti ką reiškia skrieti vandens paviršiumi vidutiniškai 15-17 km/h greičiu. Vandens sklandytuvas iš esmės pakeičia tai, ką iki šiol žinojome apie vandenį ir buvimą virš jo.

Išvykos jachta
Neringa, Nida Išvykos jachta "Notanga" po Kuršių Marias Paroms ir valandoms (pavasarį, rudenį baltijos jūra iš šventosios uosto) Keleivių skaičius: max. 6 žmonės.

Jachtos nuoma
Kauno apskritis, Kauno rajonas Siūlome po baltosiomis buremis atšvęsti įvairias Jūsų šeimos, įmonės šventes, gimtadienius, krikštynas, mergvakarius ir bernvakarius ir net vestuves.

Jachtos nuoma, regatos įmonėms Gosail.lt
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jachtos nuoma Norinčius patirti naujų įspūdžių Gosail.lt kviečia buriuoti.

Jėgos aitvarų mokykla "Bangose"
Klaipėdos apskritis, Palanga Džiaugsmas, šypsena, nauji patyrimai ir pažinimai, adrenalinas, nauji įspūdžiai vėjo, vandens, bangų ir jėgos aitvarų stichijoje..

Kaitavimo mokykla
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Vėjas, vanduo ir saulė - Jei šis derinys glosto jūsų ausį ir priverčia greičiau plakti širdį, tai dar pridėkite nuostabaus grožio gamtą, bangas skrodžiančius jėgos aitvarus ir burlentes, jogos užsiėmimus paplūdimyje ar kalnuose ir dar daugybę gerų dalykų.

Kaitų - Jėgos aitvarų Mokykla
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jei jėgos aitvarai Jums dar neišbandyta pramoga, siūlome Jums pažintį arba išsamius kaitų-jėgos aitvarų mokyklos kaitavimo kursus, kurių metu Jūs saugiai ir greitai įgysite visas reikiamas žinias ir įsigiję jėgos aitvarų-kaitavimo įrangą galėsite pradėti savarankiškai kaituoti.

Kaitų ir Jėgos Aitvarų Kursai
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jei domiesi kaitavimu – išbandyk pradedančiųjų kursą ir suprasi ar jėgos aitvarai tau ar ne.

Rasta pramogų: 34
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija