Rasta įrašų: 19
"Tandem šuolis" Klaipėdoje
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Nori patirti tikrą laisvą kritimą per pirmąjį savo šuolį? Tada šuolis tandemu tau! Tai pats įspūdingiausias pirmasis šuolis nereikalaujantis ilgo pasirengimo.

Arcus skraidymo mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Didžiausia Lietuvoje, parasparnių skraidymo mokykla.

Klaipėdos sklandymo klubo ultralengvųjų orlaivių pilotų mokykla
Klaipėdos apskritis, Kretingos rajonas Klaipėdos sklandymo klubo ultralengvųjų orlaivių pilotų mokykla Klaipėdos regione veikia jau nuo 2008 metų gegužės mėn.

Kviečiame atvykti į S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą, "Vilkas Avia" namus!
Kauno apskritis, Kauno rajonas Viena iš didžiausių žmonijos svajonių per visą jos istoriją - išmokti skristi kaip paukščiui arba geriau už jį.

Motorizuotų parasparnių klubas "Penktasis vandenynas"
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Motorizuotų parasparnių klubas "Penktasis vandenynas" yra asociacija, įkurta 2004 metais, subūrusi skirtingų požiūrių žmones į supantį mus pasaulį, tačiau vienijanti skraidančius ir prijaučiančius aviacijai vyrus ir moteris.

Nuostabus skrydis oro balionu
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Apžvalginis skrydis - skrydžiai virš Vilniaus, Trakų, Kauno ar kitų Lietuvos vietovių. Tai įsimintinos akimirkos praleistos ore, kurios nepaliks abejingo nei vieno.

Oreivystės centras
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Oro balionai – seniausia ir romantiškiausia oro transporto priemonė. Išrasti 1783 metais oro balionai plačiai naudojami ir dabar.

Oreivystės centro pilotų mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Oro balionų pilotų mokykla Lietuvoje nuo 1992 metų paruošusi beveik 100 pilotų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos ir kitų šalių.

Pociūnų aerodromas
Kauno apskritis, Prienų rajonas KAASK vykdo sportinę veiklą, ir mielai paskraidina sklandytuvu ar lėktuvu klubo rėmėjus. Pagrindiniai skraidymai vyksta savaitgaliais.

Pramoginiai skrydžiai lėktuvu
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Pramoginiai skrydžiai virš gražiausių Lietuvos kampelių - pagal individualų arba numatytą maršrutą.

Rasta pramogų: 19
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija