Rasta įrašų: 9
Jachtos nuoma, regatos įmonėms Gosail.lt
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jachtos nuoma Norinčius patirti naujų įspūdžių Gosail.lt kviečia buriuoti.

Jėgos aitvarų mokykla "Bangose"
Klaipėdos apskritis, Palanga Džiaugsmas, šypsena, nauji patyrimai ir pažinimai, adrenalinas, nauji įspūdžiai vėjo, vandens, bangų ir jėgos aitvarų stichijoje..

Kaitavimo mokykla
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Vėjas, vanduo ir saulė - Jei šis derinys glosto jūsų ausį ir priverčia greičiau plakti širdį, tai dar pridėkite nuostabaus grožio gamtą, bangas skrodžiančius jėgos aitvarus ir burlentes, jogos užsiėmimus paplūdimyje ar kalnuose ir dar daugybę gerų dalykų.

Kaitų - Jėgos aitvarų Mokykla
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jei jėgos aitvarai Jums dar neišbandyta pramoga, siūlome Jums pažintį arba išsamius kaitų-jėgos aitvarų mokyklos kaitavimo kursus, kurių metu Jūs saugiai ir greitai įgysite visas reikiamas žinias ir įsigiję jėgos aitvarų-kaitavimo įrangą galėsite pradėti savarankiškai kaituoti.

Kaitų ir Jėgos Aitvarų Kursai
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jei domiesi kaitavimu – išbandyk pradedančiųjų kursą ir suprasi ar jėgos aitvarai tau ar ne.

Kviečiame į kaitavimo mokyklą!
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas KODĖL SU MUMIS: Jus mokins savo darbą mylintys bei išmanantys instruktoriai.Šauni kompanija, puiki atmosfera.

Nardymo centras "Oktopusas"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas PADI nardymo centras “OKTOPUSAS” vienas iš labiausiai žinomų vakarų Lietuvoje, veikia nuo 1999 metų.

Nardymo kursai “Diugonis Scubadiving”
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Nuostabus ir viliojantis gelmių pasaulis. Jis mums tikrai nesvetimas.

Vandens taksi!
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Tiesiog norite pailsėti savaitgalį ar eilinę darbo dieną Nidoje - nepakartojamo grožio rojaus kampelyje, kuriame pamirštumėte kasdieninius savo rūpesčius?

Rasta pramogų: 9
rodoma nuo 1 iki 9

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija