Rasta įrašų: 6
Ąžuolynas
Šiaulių apskritis, Joniškio rajonas Sustojęs laikas. Gamtos tyloje skraidantis paukščių čiulbėjimas.

 


"Krištopaičio sodyba"
Šiaulių apskritis, Joniškio rajonas Netoli Joniškio, Buivydžių kaime, įsikūrusi Vidmanto Krištopaičio kaimo turizmo sodyba, lankytojus priimanti jau nuo 2006 metų. Sodybos teritorija – net 5 ha.

 


"Saulėtųjų Naktų" sodyba
Šiaulių apskritis, Joniškio rajonas Prie kelio Šiauliai - Joniškis nuomojama jauki Šimtametė sodyba su pirtimi. Šioje sodyboje lengvai susikursite sau ir artimiesiems ypatingą šventę.

 


Švėtės vingis
Šiaulių apskritis, Joniškio rajonas Kaimo turizmo sodyba „Švėtės vingis“ įsikūrusi Žagarės miestelyje Joniškio rajone ir sėkmingai dirba nuo 2009 metų. Žvelgaičio ir Raktės piliakalniai, pušynas, natūralios pievos, ramios seno miestelio gatvės, istorijos ir kultūros paminklai, netoliese plytintis parkas traukia ir aktyvų, ir ramesnį poilsį mėgstančius lankytojus.

 


Šimtametė sodyba su pirtimi
Šiaulių apskritis, Joniškio rajonas Prie kelio Šiauliai – Joniškis nuomojama jauki Šimtametė sodyba su pirtimi. Šioje sodyboje lengvai susikursite sau ir artimiesiems ypatingą šventę.

 


Audruvis
Šiaulių apskritis, Joniškio rajonas Viešbutis „Audruvis“ - tai trijų žvaigždučių jaukus, stilingas, šiuolaikiškas viešbutis, įsikūręs Ziniūnų kaime. Viešbučio modernūs, elegantiški ir jaukūs kambariai leis Jums pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių.

 


Rasta sodybų: 6
rodoma nuo 1 iki 6

Nuoma Joniškio rajone


Kaina
 
Poilsiautojų skaičius:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai:
Tel: +37061595936, el. paštas: info@kaimai.lt

© 2016 "Kaimai.lt"

Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija