Rasta įrašų: 10
Arcus skraidymo mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Didžiausia Lietuvoje, parasparnių skraidymo mokykla.

Motorizuotų parasparnių klubas "Penktasis vandenynas"
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Motorizuotų parasparnių klubas "Penktasis vandenynas" yra asociacija, įkurta 2004 metais, subūrusi skirtingų požiūrių žmones į supantį mus pasaulį, tačiau vienijanti skraidančius ir prijaučiančius aviacijai vyrus ir moteris.

Nuostabus skrydis oro balionu
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Apžvalginis skrydis - skrydžiai virš Vilniaus, Trakų, Kauno ar kitų Lietuvos vietovių. Tai įsimintinos akimirkos praleistos ore, kurios nepaliks abejingo nei vieno.

Oreivystės centras
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Oro balionai – seniausia ir romantiškiausia oro transporto priemonė. Išrasti 1783 metais oro balionai plačiai naudojami ir dabar.

Oreivystės centro pilotų mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Oro balionų pilotų mokykla Lietuvoje nuo 1992 metų paruošusi beveik 100 pilotų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Vokietijos ir kitų šalių.

Pramoginiai skrydžiai lėktuvu
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Pramoginiai skrydžiai virš gražiausių Lietuvos kampelių - pagal individualų arba numatytą maršrutą.

Skrydžiai oro balionu
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Skrydis oro balionu trunka maždaug 1 val. ir 10 min.

Skrydžiai oro balionu!
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Vykdomi skrydžiai virš Kauno, Vilniaus, Trakų, Birštono ir kitų Lietuvos vietų.

Vilniaus aerolubas kviečia išmokti sklandyti
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Norinčius išmokti skraidyti sklandytuvu ir papildyti mūsų gretas kviečiame registruotis į teorijos kursus.

Vilniaus parašiutininkų klubas
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Vilniaus Parašiutininkų klube savo pirmą šuolį galite atlikti "Tandemu" (laisvojo kritimo šuolis su instruktoriumi iš ~3km aukščio) arba Sparno tipo parašiutu (savarankiškas šuolis be laisvojo kritimo iš ~1km aukščio).

Rasta pramogų: 10
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija