Rasta įrašų: 6
BEKELĖS FIESTA (VISUREIGIAI)
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Juos retai pamatysi važiuojant miesto gatvėmis, autostradoj jie vežami ant priekabų ir neblizga nikeliu, jie randuoti jie – bekelės gladiatoriai. Juos vairuojančių sportinikų veidai dažniausiai aptaškyti purvu, bet tokių spindinčių akių nepamatysi niekur.

Ekstremalaus vairavimo mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Intensyvaus eismo sąlygose visi vairuotojai nuolat susiduria su situacijomis, kai būtina labai greitai ir tiksliai atlikti vieną ar kitą manevrą, turint tam mažai vietos ir dar mažiau laiko.

Ekstremalūs 4x4 safari ir Off-road pradžiamokslis
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Norint išmokti valdyti visureigį bekelėje, sužinoti kaip teisingai elgtis įveikiant kliutis, kaip naudotis pagalbinėmis priemonėmis - gervėmis, paklotais, keltuvais ir t.t.

FUN2GO
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Kviečiame išbandyti puikios trasos Kaune, šalia PLC Mega

Pramogos ir laisvalaikis su visureigiu
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Domitės visureigių sportu, tačiau neturite visureigio, nenorite laužyti savojo, trūksta patirties ar tiesiog nesiryžtate pirmam kartui – ne bėda.

Turas visureigiais - originalus laisvalaikis gamtoje
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Keliaudami su mumis turėsite galimybę pajusti važiavimo visureigiais privalumus (teks įveikti ir brastas, ir stačius šlaitus…), pasimėgauti poilsiu kartu su bičiuliais ar kolegomis vaizdingame gamtos prieglobstyje, pamatyti ir sužinoti apie savą kraštą tai, ko galbūt dar nežinojote…

Rasta pramogų: 6
rodoma nuo 1 iki 6

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija