Rasta įrašų: 40
Dažasvydžio klubas Šaudom
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Pagrindinis mūsų pliusas yra tas, kad teikdami paslaugas mes ne tik atsižvelgiame į visus užsakovo pageidavimus, bet visais įmanomais būdais stengiamės užmegzti kuo šiltesnį kontaktą su klientu, išklausyti, perprasti kiekvieno konkretaus renginio pobūdį ir pagal tai teikti pačias profesionaliausias paslaugas.

Ekstremalaus vairavimo mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Intensyvaus eismo sąlygose visi vairuotojai nuolat susiduria su situacijomis, kai būtina labai greitai ir tiksliai atlikti vieną ar kitą manevrą, turint tam mažai vietos ir dar mažiau laiko.

Ekstremalūs 4x4 safari ir Off-road pradžiamokslis
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Norint išmokti valdyti visureigį bekelėje, sužinoti kaip teisingai elgtis įveikiant kliutis, kaip naudotis pagalbinėmis priemonėmis - gervėmis, paklotais, keltuvais ir t.t.

Europos centro golfo klubas
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Europos centro golfo klubą, esantį Molėtų plento 26 kilometre, nuo 2005 metų birželio mėn. valdo didžiausias Baltijos šalyse privataus kapitalo investicinis fondas „Askembla Growth Fund KB" (Švedija).

FUN2GO
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Kviečiame išbandyti puikios trasos Kaune, šalia PLC Mega

Grigiškių slidinėjimo trasa
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Trąsos ilgis apie 2 km. Peraukštėjimas apie 15 m.

Jojimo Centras
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Esame patyrę specialistai, auginantys ir mylintys žirgus.Taikome įvairias naujoves bendraujant su žirgais, kurios atneštų realią naudą žmogui.

Kreiserinio Buriavimo Mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Mokyklos misija: Mokyti kreiserinio buriavimo vidaus vandenyse ir atviroje jūroje.

Liepkalnio žiemos slidinėjimo trasa
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Yra 5 slidinėjimo trasos, tarp jų "varlinukas", o viena trasų išties sudėtinga. Veikia 3 keltuvai, yra dvi sniego mašinos, instruktorių.

Motorizuotų parasparnių klubas "Penktasis vandenynas"
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Motorizuotų parasparnių klubas "Penktasis vandenynas" yra asociacija, įkurta 2004 metais, subūrusi skirtingų požiūrių žmones į supantį mus pasaulį, tačiau vienijanti skraidančius ir prijaučiančius aviacijai vyrus ir moteris.

Rasta pramogų: 40
rodoma nuo 11 iki 20

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija