Rasta įrašų: 41
UNO nuotykių parkas (buvęs LABAS nuotykių parkas)
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas „UNO nuotykių parkas“ įsikūrė Vilniuje, Antakalnyje, šalia Neries ir Valakampių tilto esančiame vaizdingame Spalvotųjų šaltinių parke. Didžiausias Rytų ir Centrinėje Lietuvoje nuotykių parkas dirba kiekvieną dieną, bet kokiu oru.

Tobulas žirgas
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Kviečiame visus ir mažus ir didelius leistis į nepamirštamą kelionę ir draugystę su juodu, gražiu ir be galo draugišku Fryzų veislės žirgu. Pabendravę su žirgu, pramokę joti bei valdytu šį didingą gyvūną, bei pasimėgavę gamta, atsikvėpę nuo miesto šurmulio dar ilgai dalinsitės neišblėstančiais įspūdžiais .

"Dažasvydžio centras"
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas "Dažasvydžio centras" įsikūrė 2006 metais. Pradėję nuo kelių markerių ir vienos pramoginės aikštelės, šiuo metu esame vienas iš didžiausių dažasvydžio klubų ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvoje.

"Laimės pasaga"
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Nors esame jauni, bet turime daugybę idėjų, nestokojame entuziazmo ir dirbame Jums. Mūsų tikslas derinti kokybės ir kainos santykį.

"Peteša"
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Petešos dvaro arklidės siūlo Jums išskirtinę pramogą - jodinėjimą žirgais. Mūsų žirgynas teikia jodinėjimo paslaugas bei jodinėjimo pamokas.

Akmenynų trasa pradedantiesiems
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Ant gana nedidelės kalvos (apie 10 km nuo Kalvarijos miestelio ) yra įrengti du nusileidimo takai - čia treniruotis tiktų pradedantiesiems prieš išsiruošiant šturmuoti rimtesnių kalvų. Veikia ir keltuvas (vaikus kelia nemokamai).

Arcus skraidymo mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Didžiausia Lietuvoje, parasparnių skraidymo mokykla.

Baidariu.lt - baidarių nuoma Aukštaitijoje
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Ar žinojote, kad tik 1 valanda kelio nuo Vilniaus yra gražiausios Rytų Lietuvos vietovės, kurias sudaro Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanororegioninio parko upių ir ežerų labirintas∙Čia galima smagiai praleisti laiką gamtoje, plaukiant baidarėmis Būkos, Kiaunos, Žeimenos ir Lakajomisupėmis∙ Dėl to siūlome jums ne tik baidarių nuomą, bet ir poilsį sodybose arba stovyklavietėse prie upių bei ežerų∙Įmonėms organizuojame baidarių varžybas ir maitinimą∙ Baidarių nuomos paslaugas teikiame nuo 2008 metų∙Visada pateiksime tvarkingas, švarias patogaus modelio VISTA baidares, visą baidarių žygiams reikalingąinventorių, įvairiems poreikiams pritaikytasstovyklavietes ir sodybas, įvairaus sudėtingumo irtrukmės maršrutus ir svarbiausia – gerą organizavimą ir bendravimą su klientais∙ Žygiai baidarėmis yra mūsų aistra, todėl visuometesame pasirengę Jums suorganizuoti nepamirštamąkelionę Aukštaitijos upėmis ir ežerais∙Daugiau informacijos suteiksime šiais kontaktais:+370 652 95759nuoma@baidariu∙ltwww∙baidariu∙lt

BEKELĖS FIESTA (VISUREIGIAI)
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Juos retai pamatysi važiuojant miesto gatvėmis, autostradoj jie vežami ant priekabų ir neblizga nikeliu, jie randuoti jie – bekelės gladiatoriai. Juos vairuojančių sportinikų veidai dažniausiai aptaškyti purvu, bet tokių spindinčių akių nepamatysi niekur.

Belmonto nuotykių parkas
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Belmonto nuotykių parkas - tai nauja pramogų galimybė Vilniečiams ir sostinės svečiams. Įrengtas unikalioje vietoje, Pavilnių regioniniame parke.

Rasta pramogų: 41
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija