Rasta įrašų: 4
UNO nuotykių parkas (buvęs LABAS nuotykių parkas)
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas „UNO nuotykių parkas“ įsikūrė Vilniuje, Antakalnyje, šalia Neries ir Valakampių tilto esančiame vaizdingame Spalvotųjų šaltinių parke. Didžiausias Rytų ir Centrinėje Lietuvoje nuotykių parkas dirba kiekvieną dieną, bet kokiu oru.

"Ąžuolynės" pramogų parkas
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Ąžuolynės nuotykių parkas - vienas sparčiausiai besiplečiančių pramogų parkų Lietuvoje, šiuo metu veikia 7 trasos ir daug nusileidimų lynais virš ežerėlio ir sausumoje, iš kurių vienas yra net 350 m. vientisas nusileidimas 15 m.

Belmonto nuotykių parkas
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Belmonto nuotykių parkas - tai nauja pramogų galimybė Vilniečiams ir sostinės svečiams. Įrengtas unikalioje vietoje, Pavilnių regioniniame parke.

Poilsio ir pramogų parkas TonyResort
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas TonyResort yra nuotykių parkas ir aktyvaus poilsio parkas kartu, kuriame visi lankytojai gali aktyviai ir turiningai praleisti laisvalaikį, pasigrožėti nuostabia gamta – puikiai sutvarkytu pušynu ir Gilušio ežeru, nedidelėmis kalvomis ir tikra lietuviška pelke. TonyResort yra naujasis Anupriškių parko pavadinimas, siejamas su naujuoju savininku Antanu Guoga (pasaulyje žinomu “Tony G.

Rasta pramogų: 4
rodoma nuo 1 iki 4

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija