Rasta įrašų: 11
"GELMEDA" Keturračių motociklų ir trasų nuoma
Vilniaus apskritis, Elektrėnų savivaldybė Keturračiai motociklai - tai puiki transporto priemonė laisvalaikio praleidimui, bei sportui.

"Miško slėnis"
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Atsibodo ilgi ir niūrūs vakarai ar savaitgaliai, švenčiate gimtadienį ar su bendradarbiais rengiate vakarėlį, o gal poilsiaujate kaimo sodyboje ar leidžiate savaitgalį gamtoje?

"Rotena"
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Čia Jūs pajusite greitį, adrenaliną ir daug kitų nepakartojamų pojūčių, susijusiu su ekstramaliu kartingo vairavimu.

BEKELĖS FIESTA (VISUREIGIAI)
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Juos retai pamatysi važiuojant miesto gatvėmis, autostradoj jie vežami ant priekabų ir neblizga nikeliu, jie randuoti jie – bekelės gladiatoriai. Juos vairuojančių sportinikų veidai dažniausiai aptaškyti purvu, bet tokių spindinčių akių nepamatysi niekur.

Dviviečių keturračių nuoma
Vilniaus apskritis, Ukmergės rajonas Kviečiame atrasti keturračius motociklus iš naujo ir panaudoti juos puikiam laisvalaikio praleidimui, iškyloms į gamtą, pažintinėms kelionėms aplankant žymiausias Ukmergės krašto kultūros paveldo grožybes.

Ekstremalaus vairavimo mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Intensyvaus eismo sąlygose visi vairuotojai nuolat susiduria su situacijomis, kai būtina labai greitai ir tiksliai atlikti vieną ar kitą manevrą, turint tam mažai vietos ir dar mažiau laiko.

Ekstremalūs 4x4 safari ir Off-road pradžiamokslis
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Norint išmokti valdyti visureigį bekelėje, sužinoti kaip teisingai elgtis įveikiant kliutis, kaip naudotis pagalbinėmis priemonėmis - gervėmis, paklotais, keltuvais ir t.t.

FUN2GO
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Kviečiame išbandyti puikios trasos Kaune, šalia PLC Mega

Pasivažinėjimas šunų kinkiniu
Vilniaus apskritis, Širvintų rajonas Siūlome išbandyti pasivažinėjimą šunų kinkiniu. Susitikimą pradėsimę nuo pažintiems su sibiro haskių komanda, sužinosite daugiau apie kinkymą, inventorių, treniruotes ir šunis.

Pramogos ir laisvalaikis su visureigiu
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Domitės visureigių sportu, tačiau neturite visureigio, nenorite laužyti savojo, trūksta patirties ar tiesiog nesiryžtate pirmam kartui – ne bėda.

Rasta pramogų: 11
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija