• Pradžia > pramogos /

    Pramogos gamtoje Vilniuje ir Vilniaus apskrityje (2 psl.)

Rasta įrašų: 69
Aquaraft baidarių nuoma
Vilniaus apskritis, Švenčionių rajonas Keliaukite baidarėmis rytų Aukštaitijos upėmis bei ežerais

Arcus skraidymo mokykla
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Didžiausia Lietuvoje, parasparnių skraidymo mokykla.

Baidares.com - baidarių nuoma Kaltanėnuose
Vilniaus apskritis, Švenčionių rajonas      Esame įsikūrę Žeimenos upės pradžioje, todėl pas mus patogiausia:      • pradėti kelionę Žeimena - skaidriausia Lietuvos upe ar jos ežerais.      • užbaigti plaukimą per Labanoro girią vingiuojančiu Žeimenos intaku Kiauna.

Baidariu nuoma Aukstadvaryje
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas :Nuomojame dvivietės polietilėnines baidares Verknės ir Strėvos upėmis. Siulome nakvynė sodyboje arba įrengtas stovyklavietes.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje
Vilniaus apskritis, Ukmergės rajonas Baidarių nuoma - palankiomis sąlygomis ir patogiu jums laiku. Jūs galite aplankyti dvarus ir piliakalnius, apsistoti kaimo turizmo sodybose ar stovyklavietėse išsiperti pirtelėje, pasėdėti prie laužo.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje
Vilniaus apskritis, Ukmergės rajonas Maloniai kviečiame pasimėgauti gamta ir paplaukioti dvivietėmis baidarėmis Aukštaitijoje.

Baidarių nuoma aukštaitijoje – Liūlinės baidarės
Vilniaus apskritis, Švenčionių rajonas Liūlinės baidarės siūlo Jums aktyvų, turiningą, kupiną nepakartojamų įspūdžių poilsį, plaukiant baidarėmis ežerais ir upėmis Rytų Aukštaitijoje.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje ir Vilniuje
Vilniaus apskritis, Širvintų rajonas Baidarių Vista nuoma Širvinta, Muse, Nerimi, Vilnele - Kaina 10 Eur/asm. (pirm.

Baidarių žygiai visais metų laikais
Vilniaus apskritis, Ukmergės rajonas Šiam žygiui rekomenduojama apsirengti neperšlampamais drabužiais, turėti atsarginius rūbus.

Baidariu.lt - baidarių nuoma Aukštaitijoje
Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas Ar žinojote, kad tik 1 valanda kelio nuo Vilniaus yra gražiausios Rytų Lietuvos vietovės, kurias sudaro Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanororegioninio parko upių ir ežerų labirintas∙Čia galima smagiai praleisti laiką gamtoje, plaukiant baidarėmis Būkos, Kiaunos, Žeimenos ir Lakajomisupėmis∙ Dėl to siūlome jums ne tik baidarių nuomą, bet ir poilsį sodybose arba stovyklavietėse prie upių bei ežerų∙Įmonėms organizuojame baidarių varžybas ir maitinimą∙ Baidarių nuomos paslaugas teikiame nuo 2008 metų∙Visada pateiksime tvarkingas, švarias patogaus modelio VISTA baidares, visą baidarių žygiams reikalingąinventorių, įvairiems poreikiams pritaikytasstovyklavietes ir sodybas, įvairaus sudėtingumo irtrukmės maršrutus ir svarbiausia – gerą organizavimą ir bendravimą su klientais∙ Žygiai baidarėmis yra mūsų aistra, todėl visuometesame pasirengę Jums suorganizuoti nepamirštamąkelionę Aukštaitijos upėmis ir ežerais∙Daugiau informacijos suteiksime šiais kontaktais:+370 652 95759nuoma@baidariu∙ltwww∙baidariu∙lt

Rasta pramogų: 69
rodoma nuo 11 iki 20

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija