Rasta įrašų: 15
"Ąžuolynės" pramogų parkas
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Ąžuolynės nuotykių parkas - vienas sparčiausiai besiplečiančių pramogų parkų Lietuvoje, šiuo metu veikia 7 trasos ir daug nusileidimų lynais virš ežerėlio ir sausumoje, iš kurių vienas yra net 350 m. vientisas nusileidimas 15 m.

"Miško slėnis"
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Atsibodo ilgi ir niūrūs vakarai ar savaitgaliai, švenčiate gimtadienį ar su bendradarbiais rengiate vakarėlį, o gal poilsiaujate kaimo sodyboje ar leidžiate savaitgalį gamtoje?

"Rotena"
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Čia Jūs pajusite greitį, adrenaliną ir daug kitų nepakartojamų pojūčių, susijusiu su ekstramaliu kartingo vairavimu.

Baidariu nuoma Aukstadvaryje
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas :Nuomojame dvivietės polietilėnines baidares Verknės ir Strėvos upėmis. Siulome nakvynė sodyboje arba įrengtas stovyklavietes.

Buriavimo pramogos Trakuose
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Siūlau Jums nuostabų šansą išbandyti su niekuo nesulyginamą malonumą, patirti nepakartojamų įspūdžių, padovanoti nuostabų poilsį savo draugams, artimiesiems, kolegoms, romantiškai praleisti vakarą su mylimu žmogum leidžiantis saulei ar patirti naktinį nuotykį.

Dviračių nuoma Trakų mieste
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Trakų kraštą geriausiai pažinsi, keliaudamas dviračiais. Nuomos punkte rasite 6 modernisu dviračius, kurių pagalba mes Jums galėsime pasiūlyti dviračių maršrutus skirtas žmonėms, neabejingiems gamtai ir istorijai.

Dviračių nuoma, B&B "Ežerkiemis
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas

Dviračių nuoma, Trakų autobusų stotis
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Mechaninių dviračių nuoma.

Dviračių nuoma, Trasalis - Trakai
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Savo viešnagę „TonyResort“ poilsio ir pramogų parke paįvairinkite smagiomis išvykomis dviračiais. Tikriausiai nereikia nė sakyti, kad dviratis jau yra tapęs neatsiejama sveikos gyvensenos ir turiningo laisvalaikio dalimi.

Kelionės baidarėmis patiks visiems, kurie mėgsta aktyvų poilsį gamtoje
Vilniaus apskritis, Trakų rajonas Kviečiame praleisti laisvalaikį plaukiojant naujomis dvivietėmis baidarėmis nuostabiausiomis, gražiausiomis Lietuvos upėmis – Verkne, Lakaja, Žeimena, Merkiu, Ūla, Šalčia, Šventaja.

Rasta pramogų: 15
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija