Rasta įrašų: 11
Išvykos jachta
Neringa, Nida Išvykos jachta "Notanga" po Kuršių Marias Paroms ir valandoms (pavasarį, rudenį baltijos jūra iš šventosios uosto) Keleivių skaičius: max. 6 žmonės.

Katerio „Aistis“ nuoma
Neringa, Nida Turistinis – pramoginis laivas „Aistis“, 1988 m. pastatytas Lenkijoje.

Kelionė Minijos kaimas - Uostadvaris – Nida – Uostadvaris – Minijos kaimas su laivu Forrele
Neringa, Nida Kelionė Minijos kaimas - Uostadvaris – Nida – Uostadvaris – Minijos kaimas. Įsigykite bilietus nepamirštamai kelionei laivu Forelle http://www.

Kelionės laivu Nidas
Neringa, Nida Laivas talpina 50 keleivių apatiniame denyje ir iki 40 keleivių viršutiniame atvirame denyje su stogu. Laive „Nidas“ įrengtas mini baras, yra 2 WC, dušas, sauna.

Kelionės motorine jachta Lillan
Neringa, Nida Prabangi senovinė švediška jachta iškyloms, puikiai tinka Jūsų šventei. Bendra vairinė su kajute poilsiui.

Kelionės su jachta Lana
Neringa, Nida Vos tik pamačius gražuolę jachtą ”Laną” su aukštyn žvelgiančiais stiebais ir didžiulėmis burėmis, kiekvienam nejučiomis suvirpa širdis ir atsiranda nenumaldomas noras greičiau užlipti ant denio, patogiai įsitaisyti ir viską užmiršus plaukti nors ir į pasaulio kraštą. Šis nuomojamas jūrinis burinis laivas-jachta yra neabejotinas flagmanas ne tik Kuršių mariose, bet ir visame Baltijos regione.

Laivo „Austėja“ nuoma
Neringa, Nida Turistinis – pramoginis laivas „Austėja“, 1987 m. pastatytas Suomijoje.

Laivo Gresa nuoma
Neringa, Nida Nepamirštamos kelionės po Kuršių marias, Mingės kaimą, Šilutės miestą, vakariniai saulės palydėjimai bei vienos valandos pasiplaukiojimai grožintis Parnidžio kopa, Didžiąja kopa klausantis gido pasakojamų mitų apie Neringos susikūrimą.

Pasiplaukiojimas jachta Montė
Neringa, Nida Laivo nuoma individualiems užsakymamsJactos nuoma šventėms, išvykomsIšvyka po Baltijos jūros uostusLaive galime pateikti užkandžių furšetą, pikniką

Pasiplaukiojimas laivu Kuršis
Neringa, Nida Pasiplaukiojimas po Kuršių marias.

Rasta pramogų: 11
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija