Rasta įrašų: 21
Dviračių nuoma Neringoje
Neringa, Nida Neringoje gausu pajūrio, pamario takų ir miško takelių, kuriais puikiai galite pasivažinėti Nidos kempinge išsinuomotais dviračiais. Per Kuršių neriją eina tarptautinis dviračių kelias Nr.

E-riedlenčių varžybos
Neringa, Nida Vieta: Nidos aerodromas, Klaipėda, pajūrys ir kt. miestaiTrukmė:1-2 val.

Irklakojo mobili pirtelė
Neringa, Nida Trukmė: 1-5 val.Dalyviai: min.

Išvykos jachta
Neringa, Nida Išvykos jachta "Notanga" po Kuršių Marias Paroms ir valandoms (pavasarį, rudenį baltijos jūra iš šventosios uosto) Keleivių skaičius: max. 6 žmonės.

Katerio „Aistis“ nuoma
Neringa, Nida Turistinis – pramoginis laivas „Aistis“, 1988 m. pastatytas Lenkijoje.

Kelionė Minijos kaimas - Uostadvaris – Nida – Uostadvaris – Minijos kaimas su laivu Forrele
Neringa, Nida Kelionė Minijos kaimas - Uostadvaris – Nida – Uostadvaris – Minijos kaimas. Įsigykite bilietus nepamirštamai kelionei laivu Forelle http://www.

Kelionės laivu Nidas
Neringa, Nida Laivas talpina 50 keleivių apatiniame denyje ir iki 40 keleivių viršutiniame atvirame denyje su stogu. Laive „Nidas“ įrengtas mini baras, yra 2 WC, dušas, sauna.

Kelionės motorine jachta Lillan
Neringa, Nida Prabangi senovinė švediška jachta iškyloms, puikiai tinka Jūsų šventei. Bendra vairinė su kajute poilsiui.

Kelionės su jachta Lana
Neringa, Nida Vos tik pamačius gražuolę jachtą ”Laną” su aukštyn žvelgiančiais stiebais ir didžiulėmis burėmis, kiekvienam nejučiomis suvirpa širdis ir atsiranda nenumaldomas noras greičiau užlipti ant denio, patogiai įsitaisyti ir viską užmiršus plaukti nors ir į pasaulio kraštą. Šis nuomojamas jūrinis burinis laivas-jachta yra neabejotinas flagmanas ne tik Kuršių mariose, bet ir visame Baltijos regione.

Rasta pramogų: 21
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija