Rasta įrašų: 23
Kaitų - Jėgos aitvarų Mokykla
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jei jėgos aitvarai Jums dar neišbandyta pramoga, siūlome Jums pažintį arba išsamius kaitų-jėgos aitvarų mokyklos kaitavimo kursus, kurių metu Jūs saugiai ir greitai įgysite visas reikiamas žinias ir įsigiję jėgos aitvarų-kaitavimo įrangą galėsite pradėti savarankiškai kaituoti.

Kaitų ir Jėgos Aitvarų Kursai
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jei domiesi kaitavimu – išbandyk pradedančiųjų kursą ir suprasi ar jėgos aitvarai tau ar ne.

Klaipėdos Dažasvydžio Klubas "Brigada"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas "Klaipėdos dažasvydžio klubas”- tai Klaipėdos krašto dažasvydžio entuziastai ir mėgėjai.

Kviečiame į kaitavimo mokyklą!
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas KODĖL SU MUMIS: Jus mokins savo darbą mylintys bei išmanantys instruktoriai.Šauni kompanija, puiki atmosfera.

Menkių žvejyba Baltijos jūroje
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Pramoginės, žvejybinės kelionės laivais iš Klaipėdos, Nidos, Juodkrantės ir Palangos.

Nardymo centras "Oktopusas"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas PADI nardymo centras “OKTOPUSAS” vienas iš labiausiai žinomų vakarų Lietuvoje, veikia nuo 1999 metų.

Nardymo kursai “Diugonis Scubadiving”
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Nuostabus ir viliojantis gelmių pasaulis. Jis mums tikrai nesvetimas.

Plaukimas baidarėmis Minijos upe
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Mes siūlome Jums keliauti gražiausia Žemaitijos upe Minija.

Šiaurės Amerikos indėnų stovyklavietė "Vinetu Kaimas"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Stovyklavietė “Vinetu Kaimas” - tai autentiška Šiaurės Amerikos indėnų stovyklavietė, įsikūrusi vaizdingame Akmenos - Danės upės slėnyje.

UAB "Horsemarket" jojimo paslaugų centras
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Paslaugos privatiems žirgams: * Žirgų priežiūra ir treniravimas * Žirgų pirkimas, pardavimas * Dalyvavimas varžybose

Rasta pramogų: 23
rodoma nuo 11 iki 20

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija