Rasta įrašų: 23
"Gokartas"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Pravesime įvairias varžybas bei renginius kartingais pagal jūsų poreikius. Galime suorganizuoti pasivažinėjimą kartingais jūsų teritorijoje ar kitoje pageidaujamoje vietoje.

"Tandem šuolis" Klaipėdoje
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Nori patirti tikrą laisvą kritimą per pirmąjį savo šuolį? Tada šuolis tandemu tau! Tai pats įspūdingiausias pirmasis šuolis nereikalaujantis ilgo pasirengimo.

"Trys drakonai" dažasvydis
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Dažasvydis – aktyvus, pilnas netikėtumų, įtampos ir emocijų žaidimas, kurio metu žaidėjai priversti daug judėti, slėptis, taikliai ir greitai šaudyti, reaguoti į besikeičiančias situacijas, o svarbiausia - stengtis nukauti savo priešą.

Dviračių nuoma Klaipėdoje
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas

Dviračių nuoma Klaipėdoje prie Akropolio
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas

Dviračių nuoma Klaipėdoje prie Vasaros estrados
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas

Ekstremalus plaukimas baidarėmis Minijos ir Žvelsos upe
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Turistinio žygio baidarėmis ir kanojomis metu yra galimybė susipažinti su didžiausia Žemaitijos upe Minija.

Golfo klubas "Amber Golf Club"
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Šis žaidimas prieinamas ne tik stiprios lyties atstovams, bet ir moterims, ir netgi vaikams. Nuolat atsirandant naujiems šio žaidimo mėgėjams, golfas tampa vis populiaresnis.

Jachtos nuoma, regatos įmonėms Gosail.lt
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Jachtos nuoma Norinčius patirti naujų įspūdžių Gosail.lt kviečia buriuoti.

Kaitavimo mokykla
Klaipėdos apskritis, Klaipėdos rajonas Vėjas, vanduo ir saulė - Jei šis derinys glosto jūsų ausį ir priverčia greičiau plakti širdį, tai dar pridėkite nuostabaus grožio gamtą, bangas skrodžiančius jėgos aitvarus ir burlentes, jogos užsiėmimus paplūdimyje ar kalnuose ir dar daugybę gerų dalykų.

Rasta pramogų: 23
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija