Rasta įrašų: 20
Kartingų klubas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Kartingų klubas "Petrašiūnai" kviečia vaikus nuo 7 iki 12 metų lankyti kartingų būrelį.

Kauno golfo klubas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Vytautas Motiejūnas - golfo klubo Lietuvoje sumanytojas ir įkūrėjas, pirmasis Lietuvos golfo federacijos ir golfo klubo "Elnias" prezidentas. V.

Kauno žirgynas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Žirgais jodinėjama tiek vasarą, tiek ir žiemą. Kadangi žirgyne yra uždaras maniežas, tai lietingas oras ar tamsūs žiemos vakarai netrukdo jodinėti.

Kviečiame atvykti į S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą, "Vilkas Avia" namus!
Kauno apskritis, Kauno rajonas Viena iš didžiausių žmonijos svajonių per visą jos istoriją - išmokti skristi kaip paukščiui arba geriau už jį.

M. Šalčiaus sporto klubas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Iškritus pirmam sniegui ir pasikeitus vairavimo sąlygoms, dažnas vairuotojas daro vairavimo klaidas arba tiesiog nemoka (nesugeba) suvaldyti automobilio. Taip ir atsiranda skaudžios avarijos.

Pagonijos pramogų parkas
Kauno apskritis, Kauno rajonas Apsilankyk Pagonijos pramogų parke! 10 metrų aukštyje įrengti įvairūs virviniai elementai ir kliūtys: lipimas didžiulėmis kopėčiomis, tinklu, beždžionių tiltai, supynės, bačkos, laisvas skrydis 130 metrų ilgio su efektingu stabdymu ir kt.

Pasiplaukiojimas kateriu
Kauno apskritis, Kauno rajonas Malonus pasiplaukiojimas greitaeigiu pramoginiu kateriu iki 5 asmenų.

Plaukimas baidarėmis, "Vandens turistai"
Kauno apskritis, Kauno rajonas “Vandens turistai” visus žygius organizuoja bendradarbiaudami su vietinėmis geriausiomis kaimo turizmo sodybomis, idant galėtume Jums pasiūlyti tvarkingą sodybą nakvynei, pirtį ar japonišką kubilą atokvėpiui po plaukimo.

Skrydis oro balionu, Kauno oreivių klubas "Antis"
Kauno apskritis, Kauno rajonas Skrydis oro balionu yra viena puikiausių ir romantiškiausių dovanų jums, draugams ar artimiesiems.

Žygis baidarėmis Nemuno ir Neries upėmis per Kauną!
Kauno apskritis, Kauno rajonas Kviečiame paplaukioti plastikinėmis baidarėmis Nemuno upe maršrutu Kauno HES - Senamiestis.

Rasta pramogų: 20
rodoma nuo 11 iki 20

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija