Rasta įrašų: 6
"Drūtūnai" - aktyvus poilsis gamtoje
Utenos apskritis, Ignalinos rajonas Niekam ne paslaptis, kad Aukštaitijos nacionalinis parkas unikalus savo besijungiančiais vandens telkiniais. Džiugu, kad civilizacija čia nepaliko savo sunkios pėdos, todėl iki šiol galime džiaugtis švaria, laukine gamta.

BAIDARIŲ BAZĖ KIŠKIŲ KAIME
Utenos apskritis, Ignalinos rajonas • organizuojame baidarių žygius gražiausiais Rytų Aukštaitijos upių ir ežerų labirintais• nuomojame šiuolaikines anglų gamybos baidares ir visą reikalingą inventorių• baidarių žygiams rezervuojame kaimo sodybas, pirtis, stovyklavietes• organizuojame maitinimą, gido paslaugas

Baidarių nuoma Kaune
Utenos apskritis, Ignalinos rajonas Kviečiame smagiai paplaukioti baidarėmis Nemunu Kaune. Plaukimas prasideda prie hidroelektrinės ir tęsiasi iki Senamiesčio; esant norui ir toliau.

EVO baidarės - baidarių nuoma Aukštaitijoje
Utenos apskritis, Ignalinos rajonas Baidarių nuoma Žeimenos, Lakajos, Būkos ir kitomis upėmis bei ežerais,esančiais Aukštaitijos nacionaliniame parke.

Lietuvos žiemos sporto centras Ignalinoje
Utenos apskritis, Ignalinos rajonas Yra 4 kalnų slidinėjimo trasos su keltuvais (viena iš jų - vaikams bei pradedantiesiems, gali pagelbėti instruktoriai), distancinio slidinėjimo trasų, sniego gaminimo mašinų (gamina sniegą tik tuomet, kai oro temperatūra minusinė).

Šakarvos Valtinė
Utenos apskritis, Ignalinos rajonas Šakarvos valtinė jau dešimt metų užsiima baidarių nuoma, įvairių vandens turizmo maršrutų kūrimu ir organizavimu. Šiuo metu siūlome jūsų pasirinkimui 50 įvairių maršrutų variantų Aukštaitijos ežerais, upėmis ir upeliais.

Rasta pramogų: 6
rodoma nuo 1 iki 6

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija