Rasta įrašų: 14
Baidarės UNTUPIAI
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Jei pavargote nuo miesto šurmulio, automobilių spūsčių ir pašėlusio gyvenimo tempo, vandens kelionė Šventosios upe – labai tinkama pramoga, padėsianti Jums pailsėti ir pasikrauti gerų emocijų. Šiandien siūlome aktyvų atsipalaidavimo būdą ir galimybę pramankštinti per žiemą sustingusius raumenukus šilčiausiu ir maloniausiu metų laikotarpiu.

Keturračiai sodyboje UNTUPIAI
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Ieškantiems aktyvaus poilsio ir adrenalino, siūlome pasivažinėti su keturračiais motocilkais įdomioje ir nenuspėjamoje trasoje. Yra 2 keturračiai.

Anykščių kartodromas
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Kartingų nuoma Anykščių kartodrome;Bocart'ų nuoma šalia Anykščių kartodromo esančioje off-road trasoje;Kartingo sporto varžybų organizavimas, naudojant laiko matavimo įrangą;Renginių organizavimas;Galingiausi pramoginiai kartingai Lietuvoje.

Baidarės ir stovyklavietė sodyboje "Tarp liepų"
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Organizuojami žygiai Jaros ir Šventosios upėmis. Šių upių santakos kairiąjame krante (už papildomą mokestį) stovyklavietė sodybos svečiams.

Baidarių nuoma Anykščių rajone
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Siūlome jums nepamirštamą žygį baidarėmis Šventosios ir Jaros upėmis

Baidarių nuoma Aukštaitijoje
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Siūlome geriausią būdą pabūti gamtoje, Susipažinti su Rytų Aukštaitijos regionu, Atitrūkti nuo miesto ir darbų. Naujas baidares.

Baidarių žygiai Šventosios ir Jaros upėmis
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Anykščių rajoną puošia pati vaizdingiausia ŠVENTOSIOS dalis su nepakartojamo grožio kilpomis, bei atodangomis.

Dainuvos nuotykių parkas
Utenos apskritis, Anykščių rajonas „Dainuvos Nuotykių Slėnis“, įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, prie Šventosios upės, šalia Dainuvos slėnio, kviečia į aktyvaus laisvalaikio praleidimo parką.Atrakcijų dalyviai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs velniškai malonių įspūdžių ir aštrių pojūčių.

Dviračių nuoma Anyksčiuose
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Dviračių nuomos punktas įsikūręs sporto ir laisvalaikio centre „NYKŠČIO NAMAI“, Liudiškių g. 18.

Kalnų slidinėjimo centras "Kalita"
Utenos apskritis, Anykščių rajonas Nubanguojančios į tolumas, su šilais susiliejančios kalvos ir kalvelės supa prie Šventosios ir Anykštos santakos įsikūrusius Anykščius. Iš visų kalvelių labiausiai išsiskiria bene aukščiausiai rytiniame miesto pakraštyje iškilusi Kalitos kalva, kur, pasak A.

Rasta pramogų: 14
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija