Rasta įrašų: 11
Pirtis, striptizas, kaljanas, tinklinis ir kt....
Alytaus apskritis, Alytaus rajonas Suorganizuojame pagal pageidavimus striptizo sokeja, kaljano rukyma..

"Puvočių baidarės"
Alytaus apskritis, Varėnos rajonas Jei išsiilgote pasidžiaugti gamtos teikiamais malonumais siūlome plaukti baidarėmis Merkio, Ūlos ar Varėnės upėmis. Visos šios upės vinguriuoja Dzūkijos miškais ir kloniais, todėl pažadame patirsite neišdildomus įspūdžius.

Dviračių nuoma Druskininkuose
Alytaus apskritis, Druskininkų savivaldybė

Maršrutas valtimis, vandens dviračių ir valčių nuoma, fontanas su šviesos ir garso instaliacija
Alytaus apskritis, Lazdijų rajonas Siūlome unikalų, pažintinį vandens turizmo maršrutą valtimis, pasigrožėti vandens, muzikos ir šviesos šou - fontanu su šviesos ir garso instaliacija įrengta Ančios ežere, paplaukioti vandens dviračiais, pasivaikščioti po Veisiejų parką.

Motociklų pradedančiųjų ir ekstremalaus vairavimo mokykla
Alytaus apskritis, Alytaus rajonas Nuo 2010 metų pavasario mes Jums siūlome naują paslaugą- išmokti važiuoti sumotociklu ne tik ant galinio ar priekinio rato, bet ir kitų vairavimo ypatumų. Viskasbus mokoma step by step, t.

Nuotykių parkas TARZANIJA
Alytaus apskritis, Alytaus rajonas TARZANIJA yra didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, parkas yra įskūręs net 13 hektarų plote vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone, netoli Radžiūnų piliakalnio (nuo Alytaus 2 km. pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu - 7 km.

ONE nuotykių parkas
Alytaus apskritis, Druskininkų savivaldybė Vaizdingame Dzūkijos krašte – Druskininkuose, ant Nemuno upės kranto, įsikūręs „ONE nuotykių parkas“ kviečia visus, neabejingus aktyviam poilsiui ir turiningam laisvalaikiui gamtoje.

Pažinkite Dzūkijos gamtą ir upes!
Alytaus apskritis, Varėnos rajonas Kvepianti ir žydinti Dzūkijos gamta, prie upių ir miškų išsibarstę senoviniai kaimai ir juose gyvenantys puikūs žmonės — visa tai, mieli turistai, siūlome pažinti ir Jums. Kviečiame Jus aktyviai praleisti savo laisvalaikį.

Pramogos baidarėmis Ūlos upėje
Alytaus apskritis, Varėnos rajonas Mūsų baidarių nuomos punktas įsikūręs kaimelyje, kurį Ūla perskiria pusiau. Ir vadinamas jis dviem vardais – Krokšliu ir Šumu.

Slidinėjimo trasa Alytuje
Alytaus apskritis, Alytaus rajonas Alytuje yra įrengtos 2 slidinėjimo trasos: viena-135 metrų, kita-190 metrų ilgio su slidininkų keltuvo lyniniu keliu. Slidinėjimo trasa Panemunėje veiks darbo dienomis (išskyrus pirmadienį) 15-20 val.

Rasta pramogų: 11
rodoma nuo 1 iki 10

Patikslinkite paiešką:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kontaktai: Tel: +37061595936
© 2017 "Kaimai.lt"
Sprendimai: Infoluitai
Facebook Kaimai.lt Mobili versija